Neden Alfa Bilisim? 


        ALFA TAAHHÜT BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ekibi olarak bizler, sitemizi ziyaret eden, üye olan, olmayan, ürün siparişi veren tüm ziyaretçilerimizin güvenliğine son derece önem vermekteyiz.

 

        Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için ALFA TAAHHÜT BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda 128 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

 

        Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmaz, kayıt edilmez ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilemez. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır. 

 

        Kredi kartlarıyla verilen siparişlerde en az bir adet sabit telefon numarası belirtilmesi zorunludur. Siparişlerinizin güvenlik kontrolü aşamasından hızlı geçebilmesi için bankanızdaki kimlik, iletişim ve adres bilgilerinizi güncel tutmanız gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR